3D Yazıcı Market

3D YAZICI MARKET kimdir ve ne yapar ?

3D Yazıcı Market, teknolojiye gönül vermiş ve bu alanda özveri ve keyif ile çalışan bir ekip tarafından kurulmuş bir markadır.

Sitede satışa sunulan tüm yazıcılar bizim tarafımızdan yapılmıştır. Hiçbirisi ithal veya hazır alınmamıştır. Tasarımcıları tarafından açık kaynak kodlu olarak sunulan ve dileyen herkesin yapıp kullanabileceği ürünlerdir. Telif hakkı gerektirecek ürünlerin klonlarını kesinlikle yapmıyoruz. 

Satışta olan ve geliştirmekte olduğumuz yazıcıları kendi atölyemizde uzun süreler test edip olabilecek en stabil ve sağlıklı şekilde çalışacak şekilde optimize ediyoruz. Bu yüzden internette gördüğünüz modellerden farklılıklar içerebilirler. Atölyemizde satışta olan tüm modellerin test cihazları bulunmaktadır. Sürekli kendimizi güncel tutarak yeni tasarladığımız veya tasarlanan parçaları bu modeller üzerinde test edip uzun vadede etkilerini araştırıyoruz. Bu sayede hem yazıcılar konusunda ileri seviye bilgiye sahip oluyoruz hem de en ucuz, kaliteli ve performanslı ürünler elde ediyoruz.

Elimizden geldiğince fiyatlarımızı düşük tutmaya çalışıyoruz. Dünya 3D yazıcı pazarı çok hızlı ilerliyor. Bu paralelde ülkemizde de bu hıza erişildiğinde biz de daha ekonomik ürünler üreteceğiz. 

Her türlü istek, bilgi ve tavsiyeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ofisimiz Ankara Çayyolu’nda bulunmaktadır. Ürünlerimizi görerek, deneyerek veya aralarında seçim yaparak ofisimizden de alabilirsiniz.

Unutmayın! Açık kaynak kodlu yazıcılar deneysel cihazlardır ve bir miktar bilgi sahibi olmanız tavsiye edilir. Alacağınız yerli veya ithal ürünlerde teknik destek alıp alamayacağınızı iyi araştırınız. 

Vizyonumuz
Bu sektörde, ürünlerimizin kalitesini teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak sürekli geliştirmek, devamlı güncel kalarak daime en yeniyi sunmak ve sektöre yön veren lider firmalardan birisi olmaktır.
Hedeflerimiz&değerlerimiz
  1. Sektördeki köklü markalardan birisi olmak.

  2. Daime en iyiyi, en ucuza sunabilmek.

  3. İnsan odaklı yaklaşım

  4. Dürüst, güvenilir, ilkeli .

  5. Sadece bugün değil, her zaman var olabilmek